Real Madrid continuă să aibă mari probleme în Primera Division, după ce, sâmbătă, a cedat cu scorul de 0-1 confruntarea cu Villarreal, disputată pe „Santiago Bernabeu”. Singurul gol al meciului a fost marcat de Pablo Fornals, în minutul 87, iar elevii lui Zinedine Zidane au bifat cel de-al treilea meci fără victorie în campionat, după 0-3, acasă, cu Barcelona și 2-2, în deplasare, cu Celta Vigo. Real, deținătoarea trofeului, se află pe locul al 4-lea al clasamentului, cu 32 de puncte, la 16 distanță de lidera FC Barcelona.

Tag-uri:
real madrid, zidane, primera division, villarreal, barcelona

Real Madrid continuă să aibă mari probleme în Primera Division, după ce, sâmbătă, a cedat cu scorul de 0-1 confruntarea cu Villarreal, disputată pe „Santiago Bernabeu”. Singurul gol al meciului a fost marcat de Pablo Fornals, în minutul 87, iar elevii lui Zinedine Zidane au bifat cel de-al treilea...